Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk - Automatyk w zespole Kogeneracji

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • serwisowanie układów automatyki i elektryki w obiektach przemysłowych (min. układy kogeneracyjne / kotłownie)

  • diagnozowanie i dokonywanie napraw elementów automatyki i elektryki

  • monitorowanie poprawności eksploatacji urządzeń

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • podłączanie nowych instalacji technologicznych oraz dokonywanie rozruchów oraz weryfikacji ich poprawności

  • uzgadnianie oraz konsultowanie dokumentacji technicznej nowoprojektowanych jednostek kogeneracyjnych

  • wsparcie klientów i przedstawicieli techniczno-handlowych w zakresie rozwiązań i projektów technicznych

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie techniczne (specjalność: elektryczna / elektroenergetyczna)

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi

  • umiejętność samodzielnego usuwania usterek i awarii związanych z układami elektrycznymi oraz układami sterowania jednostek kogeneracyjnych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy

  • elastyczny czas pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, bezpłatny dostęp do basenów)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Przewiń do profilu firmy