Logo Pracuj.pl

Elektryk, Automatyk

ARA Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej Spółka z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji niskoprądowych, szaf elektrycznych i rozdzielnic
  • Budowa tras kablowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomości przemysłowych instalacji elektrycznych
  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego

ARA Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej Spółka z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą ponad 18 lat w branży automatyki przemysłowej.

Poszukujemy osób, które chcą zainwestować we własny rozwój i aktywnie uczestniczyć w budowaniu naszej marki.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy:

stacjonarnie na terenie Elbląga,

na budowach w Polsce oraz za granicą, na stanowisku:

Elektryk, Automatyk, warmińsko-mazurskie