Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk / Automatyk

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W celu wzmocnienia naszego zespołu w warsztacie poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

ELEKTRYKA / AUTOMATYKANumer ref.: Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Bieżące usuwanie awarii występujących na wytwórniach mas bitumicznych, betoniarniach, maszynach budowlanych.
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym.
  • Udział w uruchomieniach, planowanych przeglądach i remontach maszyn.

Oczekujemy:

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych – warunek konieczny.
  • Wykształcenie minimum zawodowe o specjalności elektryk.
  • Uprawnienia SEP do 1 KV.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność szybkiego reagowania.
  • Samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód warsztatowy i inne).
  • Kartę Multisport.

Czekamy na Twoje podanie (CV) z dopiskiem „elektryk/automatyk” pod niżej podany adres:

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

e-mail: [email protected]

Kontakt: 601 703 706

Ogłoszenie archiwalne