Oferta pracy

Elektryk - automatyk (z możliwością przyuczenia)

CANPACK Group

  • Kobaltowa 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kobaltowa 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych;

  • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn;

  • Okresową kontrolę i oględziny urządzeń produkcyjnych i energetycznych;

  • Raportowanie zdarzeń wynikłych z utrzymania ruchu oraz z wykonanych prac;

  • Zgłaszanie potrzeby zakupu materiałów i części;

  • Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych;

  • Wykonywanie szaf sterowniczych oraz instalacji elektrycznej do nowych lub modernizowanych maszyn i urządzeń;

  • Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym;

  • Ścisła współpraca z automatykiem wydziałowym.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadowym);

  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV;

  • Wykształcenie o profilu kierunkowym (mile widziane technik elektryk, energetyk, mechatronik);

  • Podstawowa wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;

  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

To oferujemy

  • Gwarantujemy przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych oraz możliwość przyuczenia do zawodu - dedykowany opiekun w pierwszych miesiącach zatrudnienia;

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + dodatek zmianowy + premia kwartalna;

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny:

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • kafeteria (m.in. bilety do kina i koncerty, Multisport, turystyka, vouchery do sklepów),

  • dofinansowanie do posiłków,

  • dofinansowanie do wczasów,

  • dofinansowanie na święta,

  • preferencyjne pożyczki dla pracowników;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu;

  • Sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek i wieczek dla największych firm napojowych na świecie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje