Oferta pracy

Elektryk - Automatyk (z możliwością przyuczenia)

CANPACK Group

  • Kobaltowa 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Kobaltowa 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych;

  • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn;

  • Okresową kontrolę i oględziny urządzeń produkcyjnych i energetycznych;

  • Raportowanie zdarzeń wynikłych z utrzymania ruchu oraz z wykonanych prac;

  • Zgłaszanie potrzeby zakupu materiałów i części;

  • Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych;

  • Wykonywanie szaf sterowniczych oraz instalacji elektrycznej do nowych lub modernizowanych maszyn i urządzeń;

  • Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym;

  • Ścisła współpraca z automatykiem wydziałowym.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadowym);

  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV;

  • Wykształcenie o profilu kierunkowym (mile widziane technik elektryk, energetyk, mechatronik);

  • Podstawowa wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;

  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

To oferujemy

  • Gwarantujemy przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych oraz możliwość przyuczenia do zawodu - dedykowany opiekun w pierwszych miesiącach zatrudnienia;

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + dodatek zmianowy + premia kwartalna;

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny:

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • kafeteria (m.in. bilety do kina i koncerty, Multisport, turystyka, vouchery do sklepów),

  • dofinansowanie do posiłków,

  • dofinansowanie do wczasów,

  • dofinansowanie na święta,

  • preferencyjne pożyczki dla pracowników;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu;

  • Sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek i wieczek dla największych firm napojowych na świecie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Dofinasowanie posiłków

CANPACK Group is an Equal Opportunity Employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, colour, religion, age, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or any other characteristic protected by law or not related to job requirements, unless such distinction is required by law.

CANPACK Group is a global manufacturer of environmentally friendly, modern packaging solutions, supplying top quality primary packaging, on time and wherever needed. The company, headquartered in Krakow (Poland), runs operations in 19 countries and employs nearly 8,000 people worldwide in 29 production sites for aluminum beverage cans, glass bottles, metal closures and containers for food and chemical industries. For 30 years the company has been consequently developing its business to become one of the leading global players on the international packaging market.

With sustainability and corporate social responsibility being an important part of the Group’s DNA, CANPACK actively supports initiatives dedicated to environmental protection and local communities.

Przewiń do profilu firmy