Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk Automatyk

GUSTAV WOLF POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • 47-143 Zimna Wódka, Polska
    Zimna Wódka (pow. strzelecki), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

GUSTAV WOLF POLSKA Sp. z o.o.

47-143 Zimna Wódka

Zimna Wódka (pow. strzelecki)

Jesteśmy firma rodzina działająca od 131 lat na światowym rynku, green field o zasięgu globalnym. Fabryka w Zimnej Wódce jest nowoczesną działającą w metodologii 4.0 fabryka drutu ze stali wysokowęglowej (produkcja sprężyn), w przyszlosci również i lin nośnych. W zakładzie obecnie pracuje 21 osob. W chwili obecnej poszukujemy do naszego jednoosobowego zespołu UTR, osoby na stanowisko:

DAJEMY:

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków),
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w przemyśle 4.0,
  • Warsztaty z dziedziny automatyki i robotyki.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Okresowa kontrola i oględziny urządzeń produkcyjnych i energetycznych,
  • Raportowanie zdarzeń wynikłych z utrzymania ruchu oraz z wykonanych prac,
  • Zgłaszanie potrzeby zakupu materiałów i części,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn,
  • Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych,
  • Koordynacja, doradztwo w wykonywaniu szaf sterowniczych oraz instalacji elektrycznej do nowych lub modernizowanych maszyn i urządzeń,
  • Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym.

OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV, oraz powyżej 1kV (SEP), D i E,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Mile widziane uprawnienie gazowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne