Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

AVENTI SOLUTIONS sp. z o.o.

  • Rycerska 3, Bąkowo (pow. gdański)
    Bąkowo (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Rycerska 3

Bąkowo (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych np.: GTR, sterownicze, dystrybucyjne

  • Budowa konstrukcji rozdzielnic elektrycznych

  • Montaż i oznaczanie aparatów

  • Okablowanie rozdzielnic elektrycznych zgodnie z dokumentacją

  • Przygotowanie i montaż szyn miedzianych i innych połączeń

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne w tym obsługa narzędzi warsztatowych

  • Podstawowa znajomość aparatów i urządzeń elektrycznych

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Uprawnienia SEP do 1kV - mile widziane

  • Doświadczenie przy prefabrykacji rozdzielnic – mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Pracę przy ciekawych i zaawansowanych projektach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Firma Aventi Solutions Sp. z o.o. specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji rozdzielnic elektrycznych poszukuje kandydatów na stanowisko Elektromonter Rozdzielnic