Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SWE Elektryka z siedzibą w: Białymstoku przy ul. Kazimierza Pułaskiego 17/38, 15-337 Białystok (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

SWE Elektryka Klaudia Bielska-Wilczko

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

Kazimierza Pułaskiego 17

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Układanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • Montaż tras kablowych - koryta kablowe, drabinki kablowe, rury elektroinstalacyjne

  • Montaż osprzętu elektrycznego

  • Uruchomienia i pomiary elektryczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w układaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • Umiejętność czytania projektów technicznych i schematów elektrycznych

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

  • Podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych

  • Dyspozycyjność i rzetelność w pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Premie od realizacji inwestycji

  • Wsparcie merytoryczne

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

O nas

SWE Elektryka to dynamicznie działająca firma, wykonująca prace dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego, obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych, handlowych, w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki budynkowej.