Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

"SPEC-POŻ" MAŃKOWSCY sp.j.

5 2008 400 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje

Konstantego Ciołkowskiego 88d

Skorupy

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Serwis, konserwacja oraz instalacja systemów bezpieczeństwa

  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji prac serwisowych

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, informatyczna, elektroniczne systemy bezpieczeństwa)

  • Cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Szkolenia i kursy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Dogodne godziny pracy 7.00 - 15.00

O nas

Firma "SPEC-POŻ" - dostawca profesjonalnych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Wspólnie rozwijamy firmę z długoletnią tradycją która sięga roku 1989.