Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

PB Puchalik Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych

  • montaż tras kablowych

  • montaż gniazdek, przełączników

  • montaż rozdzielni

  • montaż opraw oświetleniowych

  • montaż sieci

  • ciągnięcie kabli w wykopach

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektryczne min. zawodowe

  • mile widziane uprawnień SEP

  • doświadczenie zawodowego na stanowisku elektryk

  • umiejętności czytania schematów i planów elektrycznych

  • mile widziane prawo jazdy kat B

  • umiejętności pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • sumienność, dokładność

To oferujemy

  • umowę o pracę – pierwsza na okres 3 miesięcy na pełny etat

  • wynagrodzenie od 3500zł netto - zależne od umiejętności

  • możliwość zdobywania uprawnień SEP, uprawnień na podesty ruchome, uprawnień na prawo jazdy oraz innych uprawnień niezbędnych do wykonywania prac elektrycznych

  • możliwość awansu na stanowiska kierujące

  • możliwość zdobycia umiejętności i doświadczenia od wykwalifikowanych fachowców

PB Puchalik Sp. z o.o.

Firma elektryczna PB PUCHALIK SP. Z O.O. świadczy kompleksowe usługi w zakresie szeroko rozumianej energetyki, dla klientów indywidualnych i biznesowych, na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Wzbogaceni wieloletnim doświadczeniem działamy w obiektach przemysłowych, usługowych. Specjalizujemy się w układaniu przewodów, tras kablowych, montażu osprzętu elektrycznego, opraw oświetleniowych oraz prefabrykacji rozdzielni elektrycznych jak zarówno tworzymy sieci energetyczne, oświetlenia uliczne, itp.

Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą.

Inwestujemy w naszych pracowników podnosząc ich kwalifikacje, poprzez szkolenia i kursy.

Pierwszorzędne znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług i zadowolenie klientów i pracowników.

Przewiń do profilu firmy