Oferta pracy

Elektryk

IT OUTSOURCING ANNA MIECHOWIAKO firmie

4 000‐8 000 zł brutto / mies.
  • Bochnia, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kraków, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Zakopane, Chrzanów

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Opis firmy:

Nasza firma istnieje już od 2014 roku. Od tego roku powstała nasza nowa marka BENG24.pl. Marka ta zajmuje się realizacją instalacji elektrycznych w każdego rodzaju obiektach prywatnych i przemysłowych. Dodatkowo wynajmujemy nasze brygady elektryków na godziny do firm w całej Polsce.

Nasze brygady elektryków wykonują następujące prace:

  • pełna instalacja elektryczna w obiektach prywatnych i przemysłowych
  • obszycie szaf elektrycznych
  • instalacja sieci LAN
  • instalacja kontroli dostępu, alarmu czy domofonów
  • obszycie szaf internetowych LAN/WAN
  • instalacja monitoringu CCTV (instalacja kamer)
  • a nawet poprowadzimy całe zlecenie samodzielnie.

Naszą dewizą jest dokładność, wiedza i doświadczenie. Zapraszamy do współpracy.

Nasze motto: Dokładnie i estetycznie wykonujemy swoją pracę!

Sprawdź nas na:

Elektryk

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem naszej marki BENG24.pl, a tym samym firmy, poszukujemy do naszych brygad - elektryków.

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za:

  • rozprowadzanie kabli po obiektach (prądowe i niskonapięciowe),
  • instalacje puszek w ścianach GK oraz w betonie,
  • biały montaż,
  • montaż lamp przemysłowych,
  • usuwanie awarii,
  • rozszywanie rozdzielni elektrycznych,
  • wsparcie merytoryczne,
  • raportowanie zrealizowanych działań.

Wymagania:

  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • wiedza oraz doświadczenie z zakresu elektryki,
  • samodzielność w wykonywaniu pracy,
  • chęć uczenia się nowych rzeczy,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów po całej Polsce,
  • estetyka pracy,
  • lojalność,
  • uczciwość,

Oferujemy:

  • pracę w dobrej, miłej atmosferze,
  • umowę zlecenie z odprowadzeniem składki emerytalnej, rentownej i zdrowotnej,
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania, wiedzy oraz doświadczenia,
  • pełny etat,
  • wyposażenie w wysokiej jakości elektronarzędzia (Makita, Bosch),
  • przerwę na kawę,
  • możliwość rozwoju,
  • na wyjazdach transport, ciepły posiłek oraz nocleg,
  • praca na terenie całej Polski,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy