Elektryk

  • Bochnia, Brzesko, Limanowa, Łąkta Górna (pow. bocheński), małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.05.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma APPOL Sp. z o. o. to wiodący producent soków NFC i koncentratów owocowych, zespół ludzi z pomysłami i określony plan rozwoju – obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Elektryk
    Miejsce pracy: Łąkta Górna (pow. bocheński)

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń w procesie produkcyjnym
    • Wykonywanie i utrzymanie w pełnej sprawności instalacji elektrycznej oraz urządzeń elektrycznych znajdujących się w zakładzie
    • Dokonywanie konserwacji i przeglądów
    • Usuwanie bieżących awarii elektrycznych i elektromechanicznych
    • Obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem instalacji elektrycznej
    • Wykonywanie instalacji i podłączeń elektrycznych dla nowych urządzeń
    • Podpowiadanie rozwiązań obniżających zużycia energii
    • Wspieranie operatorów linii produkcyjnych
    • Bieżące raportowanie przebiegu wykonywanych prac
    • Wykonywanie czynności sprawdzających, konserwacyjnych i naprawczych
    • Demontaż uszkodzonego osprzętu lub urządzeń elektrycznych, montaż nowego po naprawie
    • Sporządzanie protokołów awarii instalacji elektrycznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie o kierunku: elektryk, elektromechanik (mile widziane wyższe)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Odpowiedzialność i obowiązkowość

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
    • Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Możliwość i realizacja ciekawych inicjatyw i własnych pomysłów
    • Bony świąteczne, benefity

    CV proszę przesyłać za pośrednictwem przycisku:

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom