Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

FKS OKUCIA OKIENNE I DRZWIOWE sp. z o.o.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Morownicka 1C

Bronikowo (pow. kościański)

Twój zakres obowiązków

  • Montowanie i demontowanie części, podzespołów i zespołów elektromechanicznych i elektrycznych w aparaturze, maszynach i urządzeniach oraz przyrządach pomiarowych,

  • Wykonywanie połączeń elektrycznych przez lutowanie lub za pomocą zacisków sprężynowych i śrubowych,

  • Wykonywanie wszelkiego typu instalacji elektrycznych oświetleniowych, siłowych, sterujących i sygnalizujących, z dobieraniem odpowiednich przewodów, osprzętu instalacyjnego, urządzeń rozdzielczych i zabezpieczających,

  • Przeprowadzanie przeglądów, napraw i remontów maszyn, urządzeń, sprzętu, instalacji, układów automatyki,

  • Konserwowanie istniejącej instalacji elektrycznej oraz diagnozowanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń,

  • Przebudowywanie istniejącej instalacji elektrycznej w celu dostosowania przekroju przewodów do zmienionych warunków poboru mocy przez odbiorniki lub instalowanie nowych punktów odbioru energii elektrycznej,

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,

  • Wykonywanie przeglądów i napraw elektronarzędzi,

  • Identyfikacja usterek i dokonywanie napraw w instalacjach, maszynach i urządzeniach,

  • Wykonywanie pomiarów i diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • Obsługa suwnic sterowanych z poziomu roboczego zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pracy obowiązującymi w zakładzie pracy,

  • Wykonywanie operacji konserwacji suwnic sterowanych z poziomu roboczego,

  • Konserwacja suwnic sterowanych z poziomu roboczego zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pracy obowiązującymi w zakładzie pracy,

  • Po zakończonej pracy zabezpieczenie suwnic przed uruchomieniem przez osoby postronne,

  • Przestrzeganie instrukcji stanowiskowych,

  • Po skończonej pracy zachowanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Pracowitość,

  • Znajomość na elektryce,

  • Ukończona szkoła/kursy/szkolenia na elektryka.

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki,

  • Premię uznaniową,

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

  • Profesjonalne szkolenia zawodowe,

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

FKS firmie zajmująca się produkcją okuć okiennych i drzwiowych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy