Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Brukarz

REVBUD sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych do zasilania maszyn i urządzeń technicznych,

  • wykonanie napraw i przeglądów maszyn i urządzeń elektrycznych,

  • praca w delegacji (poniedziałek-piątek) na terenie całej Polski.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe o profilu technicznym,

  • obsługa i znajomość komputera,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • prawo jazdy kat.B - wymóg konieczny,

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • mile widziane doświadczenie jako pracownik techniczny, montażysta, instalator itp.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 4 tys. na rękę),

  • bogaty system premii i nagród,

  • auto służbowe, odjazd spod domu, zakwaterowanie,

  • kursy, szkolenia finansowane przez pracodawcę,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • przyjazne warunki pracy.

REVBUD sp. z o.o. sp.k.

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną specjalizującą się w realizacji inwestycji dla podmiotów handlowych oraz inwestycji kubaturowych w zamówieniach publicznych.

Przewiń do profilu firmy