Oferta pracy

Elektryk

CANPACK Group

  • Brzesko

    Brzesko, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych,

  • Prowadzenie napraw i konserwacji instalacji elektrycznych,

  • Usuwanie awarii, likwidacja ich przyczyn i skutków,

  • Prowadzenie prac montażowych przy wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń,

  • Realizowanie usprawnień,

  • Dbanie o infrastrukturę elektryczną,

  • Dbanie o porządek na powierzonym obszarze,

  • Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy poprzez przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ oraz obowiązujących w spółce zasad, procedur, regulaminów.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne SEP (energetyczne) w zakresie eksploatacji do 1kV – warunek konieczny,

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne SEP (energetyczne) w zakresie eksploatacji powyżej 1kV – mile widziane,

  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane technik elektryk),

  • Samodzielność i operatywność w działaniu,

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i chęć do nauki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premie kwartalne + dodatek 4-brygadowy,

  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna,

  • Kafeteria (m.in. bilety do kina, Multisport, vouchery do sklepów),

  • Wdrożenie na stanowisko pracy – dedykowany opiekun w pierwszych miesiącach zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Przewiń do profilu firmy