Oferta pracy

Elektryk

CANPACK Group

  • Brzesko

    Brzesko, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie napraw i konserwacji urządzeń oraz instalacji elektrycznych,

  • zabezpieczenie funkcjonowania infrastruktury energetycznej oraz zapewnienie sprawności działania maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • wykonywanie prac remontowych, konserwacyjnych, modernizacyjnych, elektroinstalacyjnych,

  • przeprowadzanie okresowej kontroli i przeglądów maszyn, urządzeń linii produkcyjnych i urządzeń energetycznych w wyznaczonym obszarze,

  • zgłaszanie potrzeb zakupu niezbędnych materiałów i części,

  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,

  • dbałość i aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (elektryka, automatyka, elektromechanika),

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy 3-zmianowej, 4-brygadowej organizacji pracy,

  • aktualne zaświadczenie kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji do 1kV,

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego i schematu elektrycznego,

To oferujemy

  • konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + dodatek zmianowy + premie kwartalne;

  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów, preferencyjne pożyczki pracownicze),

  • przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych;

  • możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania doświadczeń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Przewiń do profilu firmy