Logo Pracuj.pl

Elektryk - budowlano przemysłowy

PRAN Sp. z o.o.O firmie

  • Veen, Holandia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa

Rekrutujemy dla

Projektujemy, montujemy i konserwujemy instalacje elektryczne i mechaniczne optymalnie dostosowane do Państwa życzeń i budżetu.

Poprzez aktywny udział w fazie wstępnej przekładamy Państwa życzenia i wymagania na funkcjonalne instalacje. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych
  • diagnozowanie i naprawa instalacji
  • kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • uprawnienia SEP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy z schematu elektrycznego

Pracodawca oferuje

  • €500-€540/tydzień netto
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • ubezpieczenie
  • samochód lub zwrot za paliwo jeżeli masz swój

Elektryk - budowlano przemysłowy, Veen, Holandia