Logo Pracuj.pl

Elektryk budowlany bez niemieckiego

ImpactJobO firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk budowlany.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych na różnych obiektach
  • Montaż oświetlenia
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe w jednym z zawodów; elektryk/elektromechanik/elektronik (warunek konieczny)
  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11,80-14 euro brutto godzina + 20-45 euro netto diety)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Elektryk budowlany bez niemieckiego, Niemcy