Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk budowlany

BRASCO Sp. j.O firmie

  • Holandia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta z siedzibą w Holandii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia
Nr ref: EB/0820/PR

Obowiązki:

  • montaż i konserwacja instalacji elektrycznych;
  • montaż gniazdek, włączników, oświetlenia;
  • budowa i montaż szaf sterowniczych;
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektronik itp.;
  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;
  • uprawnienia SEP;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
  • certyfikat VCA mile widziany;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziany własny samochód do dyspozycji;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • umowa o pracę, na warunkach holenderskich;
  • atrakcyjne netto (na rękę): 12.00 - 12.50 EUR/h;
  • zatrudnienie w/g CAO, dodatki;
  • pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: EB/0820/PR

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Ogłoszenie archiwalne