Logo Pracuj.pl

Elektryk budowlany

FACTORY PARK sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

FACTORY PARK sp. z o.o.

Przemysłowa 12

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy, obsługa i konserwacja instalacji wewnętrznych budynku (elektryczne, grzewcze itp.)
  • przeróbki i montaż instalacji elektrycznych np. gniazd i oświetlenia pod nowe aranżacje
  • usuwanie bieżących usterek związanych z infrastrukturą budynków
  • dokonywanie zakupów związanych z bieżących utrzymaniem techniczno-eksploatacyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe elektryczne
  • aktualne uprawnienia SEP
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • praca w systemie jednozmianowym na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem własnych nieruchomości w kilku lokalizacjach w centrum Krakowa oraz ich aranżacją według potrzeb klienta. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko elektryka.

Elektryk budowlany, Przemysłowa 12, Podgórze, Kraków