Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk budowlany

Emi Job UGO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryk budowlany.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Ważne uprawnienia SEP(elektryk)

  • Doświadczenie w montażu instalacji w obiektach mieszkalnych i przemysłowych

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych na terenie Niemiec

  • Dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu

To oferujemy

  • Niemiecka Umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz Dietę za kazdy przepracowany dzień

  • Mamy w naszej ofercie rozne mozliwosci wynagrodzenia: 13-14€/h plus 6-7 € diety za kazda przepracowana godzine badz stawki indywidualne.

  • Szczepionka od firmy BioNTech/Pfizer dla wszystkich pracownikow proponowana dla osob chetnych od 01.05.2021

  • Pokrycie wszystkich kosztow zwiazanych z testowaniem (CoronaTest)

  • Wyplacanie diet

  • Niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami

  • Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta

  • Opiekę konsultanta polskojęzycznego

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długoletniej współpracy

  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Pracodawcę

  • Pomagamy w znalezieniu osoby do teamu

Emi Job UG

Emi Job UG (haftungsbeschränkt) jest firmą godną zaufania. Nasze uslugi sa bezplatne. Na potrzeby dalszej rekrutacji tlumaczymy CV na jezyk niemiecki. Gwarantujemy slala opieke Koordynatora mowiacego po polsku. Dla naszych kandydatow znajdujemy odpowiednia i stabilna prace na terenie Niemiec.

Przewiń do profilu firmy