Ta oferta pracy jest nieaktualna od 456 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk budowlany - przemysłowy

  • Niemcy, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    R+S Solutions Holding AG

    Grupa R+S jest największą firmą elektryczną na terenie Niemiec, która specjalizuje się w elektryce budowlanej, przemysłowej i okrętowej. Posiadamy 33 oddziały na terenie Niemiec. Działamy również w obszarach przemysłowych, budowlanych oraz spawalnictwie, gdzie łącznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników. Naszym pracownikom oferujemy bezpłatne kursy fachowe w naszym centrum dokształcającym przy pełnym wynagrodzeniu. Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie.

    W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku:

    Miejsce pracy: Niemcy
    Region: Niemcy

    Zadania:

    • instalacje elektryczne według planu w budynkach mieszkalnych i przemysłowych
    • montaż elementów elektrycznych i podzespołów
    • instalacja systemów montażowych
    • rozkładanie i podłączanie kabli energetycznych i łączy do transferu danych
    • instalacja urządzeń włącznikowych i kierujących

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
    • wykształcenie kierunkowe jako Elektryk
    • świadectwo ukończenia szkoły
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do pracy na montażach
    • umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania

    Oferujemy:

    • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
    • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny,
    • punktualne wynagrodzenie miesięczne+ dodatki ponad wynagrodzeniowe
    • dieta za przepracowany dzień
    • opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas
    • dodatki pieniężne na zjazdy do Polski
    • zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto
    • dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w centrum dokształcającym,
    • opieka koordynatora polskojęzycznego
    • bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową
    • płatny urlop 24 dni w roku
    • dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)
    • premie jubileuszowe
    • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz  Kindergeld

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kontakt telefoniczny: +49 661 50080804  lub +48 518102029, +48 71 7588347