Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk budowlany / przemysłowy

Dremo Personaldienstleistung GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Szukasz pracy w Niemczech jako elektryk?

  • Posługujesz się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym?

  • Zacznij pracę u nas i zarabiaj nawet 3000 Euro netto!

  • Dodatkowo otrzymasz 300 Euro na start + 50 Euro premii miesięcznie!

  • Zatrudniamy elektryków budowlanych i przemysłowych na terenie całych Niemiec!

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe i/lub uprawnienia elektryczne,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,

  • umiejętność czytania planów/rysunku technicznego,

  • doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok,

  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,

  • samochód i prawo jazdy - mile widziane.

To oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, łącznie od 2500 Euro do nawet 3000 Euro netto,

  • comiesięczną premię motywacyjną 50 Euro netto,

  • premię 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,

  • bezpłatne ubranie robocze lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 Euro rocznie,

  • dodatki urlopowe i świąteczne,

  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,

  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,

  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,

  • do 30 dni płatnego urlopu,

  • pomoc w organizacji zakwaterowania - pokoje jednoosobowe (koszt do 20 Euro za noc),

  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek,

  • telefoniczną pomoc polskiego koordynatora.

Dotychczas współpracowaliśmy z ponad 4000 klientów i zatrudniliśmy 3000 pracowników, którzy pracowali w 17 krajach. Te liczby jednoznacznie wskazują, że DREMO należy do grona najbardziej doświadczonych w Saksonii firm świadczących usługi personalne. Jesteśmy niemieckim przedsiębiorstwem prowadzonym bezpośrednio przez właścicieli. Gwarantujemy niezawodność, skuteczność i uczciwe wynagrodzenie. Jednak suche liczby nie mówią o nas tego, co dla nas naprawdę ważne: otwartość i chęć przyjścia z pomocą naszym pracownikom i partnerom. Chcemy z wyczuciem, uprzejmie i z humorem wspólnie szukać rozwiązań. Jesteśmy zmotywowani i stawiamy sobie wysokie wymagania.

Przewiń do profilu firmy