Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk - budownictwo przemysłowe

Fair RecruitmentO firmie

  • Szwajcaria, miasto Visp w kantonie Valais, Szwajcaria

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Liczba wakatów:30
Lokalizacja: Szwajcaria, miasto Visp w kantonie Valais
Numer ref.:EP0717
Data rozpoczęcia pracy: Sierpień 2020
Forma zatrudnienia: Kontrakt b2b (samozatrudnienie)

FAIR RECRUITMENT jest agencją rekrutacji i doradztwa personalnego, świadczącą swoje usługi od 2006 roku zarówno dla małych firm jak również międzynarodowych korporacji, głównie w zakresie rekrutacji technicznej. Posiadamy wpis na listę Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerze 18870.

Nasz klient jest firmą z Irlandii świadczącą usługi elektryczne obszarze budownictwa przemysłowego w całej Europie. Do swojego oddziału w Szwajcarii firma poszukuje osób do pracy na projekcie budowy fabryki farmaceutycznej dla firmy Lonza.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych
  • Układanie tras kablowych(alarmy, przewody mechaniczne, oświetlenie)
  • Montaż gniazdek, przełączników oświetlenia itd.

Wymagania:

  • Minimum 5 lata doświadczenia w pracy jako elektryk budowlany na obiektach przemysłowych
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Własna działalność gospodarcza ważny druk A1 lub potwierdzenie złożenia wniosku.

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie 28,5 Euro brutto za godzinę(27 Euro netto przy rozliczeniu ryczałtem)
  • 45 godz pracy tygodniowo.
  • Kontrakt na 110 dni w roku kalendarzowym.
  • Umowa na zasadach b2b zgodna z prawem szwajcarskim.
Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne