Oferta pracy

Elektryk

Frosta Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Frosta Sp. z o.o.

Witebska 63

Bydgoszcz

Poszukujemy kandydatów do działu Operacyjnego Produkcji na stanowisko:
Elektryk

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie oraz dokonywanie napraw usterek i awarii z zakresu elektryki, elektrotechniki i automatyki,
  • wykonywanie przeglądów i remontów,
  • modernizacja maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz pakujących.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (spec. elektryk, mechanik),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów oraz dokumentacji technicznej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pierwsza umowa na 12 miesięcy,
  • dofinansowane posiłki w firmowej kantynie,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • ciekawą, dającą możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach prowadzonych przez renomowane ośrodki szkoleniowe oraz u autoryzowanych przedstawicieli znanych firm dostarczających maszyny produkcyjne.

Czas na wyzwania! Dołącz do nas.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy