Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie czynności eksploatacyjnych urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia (m.in. rozdzielnie zasilające, instalacje zasilające obiekty, sieci zasilające wewnątrzzakładowe)

  • utrzymanie w pełnej sprawności, przy zapewnieniu wysokich standardów BHP, w zakresie elektrycznym maszyn i urządzeń zainstalowanych na obiektach, instalacji zabezpieczających i ochronnych, układów pomiarowych wielkości elektrycznych i innych podległych utrzymaniu ruchu

  • realizacja działań wynikających z prewencyjnego planu przeglądów, w tym współpraca w zakresie elektrycznym z brygadami automatyków i mechaników przy realizacji prac planowych

  • wykonywanie oraz współpraca przy realizacji prac konserwacyjno-remontowych instalacji i urządzeń elektrycznych

  • wyszukiwanie i usuwanie awarii i uszkodzeń instalacji oraz urządzeń elektrycznych

  • obsługa stacjonarnych, przewoźnych i przenośnych agregatów prądotwórczych

  • obsługa urządzeń transportu bliskiego suwnice - ogólnego przeznaczenia

  • diagnozowanie stanu technicznego instalacji elektrycznych na podstawie oględzin i pomiarów rezystancji, uziemień, rezystancji liniowych oraz skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, współpraca przy wykonywaniu pomiarów elektrycznych do 1kV

  • dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur oraz instrukcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu elektryk (lub elektromonter)

  • min. trzy lata pracy w zawodzie elektryka, z doświadczeniem w pracach na rozdzielniach niskiego napięcia (do 1kV) i średniego napięcia (do 6kV w tym, prace łączeniowe na pisemne polecenia wykonania prac w rozumieniu Ustawy Prawo Energetyczne i przepisy pokrewne)

  • posiadanie świadectwa kwalifikacyjne grupy G-1 elektroenergetyczne (min. w zakresie „Eksploatacja” na zakres napięć powyżej 1 kV)

  • umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego, schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • doświadczenie w obsłudze i pracy z agregatami prądotwórczymi

  • znajomość układów rozdzielni napięć (ŚN i nN)

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w cyklu 2 zmianowym wraz z pełnieniem dyżurów domowych

  • brak przeciwwskazań do prac na wysokości (powyżej 3m)

  • łatwość przyswajania wiedzy, gotowość do podnoszenia kwalifikacji

  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa, zaangażowanie, komunikatywność oraz sumienność

Mile widziane

  • posiadanie prawa jazdy do ciągnięcia przyczep (kategorii B+E)

  • doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych

  • umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem biurowym MS Office

  • doświadczenie w zakresie układów automatyki i zabezpieczeń

  • doświadczenie przy obsłudze i konserwacji urządzeń transportu bliskiego

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych