Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

VEMMIO SP. Z O.O.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • uprawnienia SEP

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej

  • odpowiedzialności, sumienności, słowności i terminowości w powierzonych zadaniach

  • umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenie techniczne

Mile widziane

  • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych

  • znajomość branży: teletechnicznej, automatyki przemysłowej, niskoprądowej : SSP, KD, DSO, SSWiN, CCTV)

  • znajomość obsługi central np.: Polon, Esser, Siemens

  • uprawnienia UDT na wózki podnośnikowe

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem motywacyjnym

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji

  • pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole ludzi nastawionych na współpracę

  • pracę w zespole kładącym nacisk na jakość, szacunek i zaangażowanie

  • szkolenia

  • pakiet MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

O nas

Firma VEMMIO od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz systemami automatyki przemysłowej. Nasze instalacje wykonywaliśmy i wykonujemy m.in dla: Panattoni, 7R, Prologis, Brembo, GLC (Goodman), Raben, Michelin, Danone, PGNiG Siekierki, Veolia EC3, ArcelorMittal, Castorama, Ikea, Leroy Merlin, Saint Gobain, Grupa Drosed, CWS-Boco, PKP, Auschwitz, DB Schenker, Pepsico, Sokpol, PKP SA, oraz w licznych centrach handlowych, obiektach biurowych i halach magazynowych. Na potrzeby dalszego rozwoju firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk