Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O.

  • Kopenhaga, Dania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów na terenie Danii poszukujemy kandydatów / kandydatki do pracy na stanowisko Elektryk

Twój zakres obowiązków

  • projekt budowy metra

  • stanowisko elektryk

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna/dobra znajomość j. angielskiego

  • możliwość podjęcia pracy w bieżącym roku 2022

  • doświadczenie na stanowisku elektryk razem z uprawnieniami SEP

Pracodawca oferuje

  • zapewnione 42h pracy tygodniowo

  • praca bez rotacji, dni urlopowe wynikające z kontraktu

  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

  • odzież roboczą

  • kontrakt do końca roku z możliwością przedłużenia na przyszły

Aplikacja

Jeśli powyższa oferta pracy wydaje Ci się interesująca nie czekaj - skontaktuj się z nami już dziś! CV prosimy przesyłać w języku angielskim