Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk / Diagnosta - Salon i Serwis Samochodowy

HORNET sp. z o.o.O firmie

HORNET sp. z o.o.

aleja Jana III Sobieskiego 1

Wrocław

Firma Hornet Sp. z o.o., Autoryzowany Dealer Marki Opel, RAM oraz Dodge we Wrocławiu poszukuje do swojego zespołu Elektryka / Diagnostę Samochodowego.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw elektrycznych samochodów osobowych
  • diagnozowanie napraw elektronicznych i elektrycznych
  • obsługa mierników i testera diagnostycznego
  • umiejętność diagnozowania przy pomocy oscyloskopu będzie dodatkowym atutem

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektronika lub elektromechanika
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
  • dobra znajomość diagnostyki komputerowej
  • zaangażowanie i chęć rozwoju, własna motywacja do rozwiązywania problemów diagnostycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • standardy pracy na najwyższym poziomie
  • pracę w miłej atmosferze w ambitnym i wspierającym się zespole
  • zdobywanie specjalistycznych kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne