Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk (docelowo Specjalista Elektryk) w Dziale Utrzymania Ruchu i Remontów

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

  • Mostowa 30A, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Mostowa 30A

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w opracowaniu założeń do planów remontów i inwestycyjnych,

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych,

  • utrzymywanie w stałej sprawności technicznej urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych,

  • nadzór i kontrola prowadzonych prac remontowych i inwestycyjnych,

  • udział w sporządzaniu planów postojów remontowych jednostki,

  • efektywna współpraca z innymi wydziałami oraz firmami zewnętrznymi w sprawach związanych z instalacjami technicznymi,

  • przygotowanie założeń do akcji ofertowych i przetargów,

  • uzgadnianie, przygotowywanie zakresów prac i technologii remontów,

  • planowanie i realizacja przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych,

  • organizowanie działań utrzymania ruchu ich odbiór i rozliczanie,

  • usuwanie usterek, awarii, rozwiązywanie problemów technicznych, analizowanie przyczyn awarii oraz wprowadzanie usprawnień i modyfikacji maszyn i urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych,

  • uczestniczenie w procesie zakupów materiałów, maszyn i urządzeń elektrycznych,

  • uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,

  • tworzenie raportów i niezbędnej dokumentacji na potrzeby działu UR,

  • wydawanie poleceń pisemnych i ustnych na prace wykonywane przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrycznym (elektrotechnika), elektroenergetycznym lub pokrewnym, bądź wykształcenie średnie o kierunkach jw. z doświadczeniem zawodowym w zakresie dozoru min. 3 lata,

  • obsługa Microsoft Office, w tym dobra znajomość arkuszy: Excel, Word, Power Point,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność szybkiego działania, podejmowania decyzji oraz elastyczność i otwartość na zmiany,

  • precyzyjności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych, pracy pod presją czasu,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych obwodów siłowych i wtórnych.

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP,

  • świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko Dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym: urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1KV i powyżej 1kV,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie, na podstawie umowy o pracę, unormowany czas pracy zgodny z ustalonym stałym jego rozkładem.

  • dodatkowe składniki wynagrodzenia między innymi: premia kwartalna, nagroda roczna, dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe,

  • bogaty pakiet świadczeń i benefitów (m. in. dodatkowa opieka medyczna - LUX MED, programy prozdrowotne, ubezpieczenie grupowe na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, możliwość korzystania z usług Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej, imprezy integracyjne i eventy dla Pracowników, zróżnicowane świadczenia socjalne w ramach ZFŚS dla Pracowników i Ich dzieci),

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • bezpieczne i uczciwe miejsce pracy w renomowanej formie nagrodzonej między innymi certyfikatem „Profesjonalne ZZL” oraz tytułem „Pracodawca przyjazny pracownikom.”

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • programy prozdrowotne

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • możliwość korzystania z usług Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej

  • zróżnicowane świadczenia socjalne w ramach ZFŚS

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku Elektryka (docelowo Specjalista Elektryk) w Dziale Utrzymania Ruchu i Remontów w Jednostce Biznesowej Oxoplast

Przewiń do profilu firmy