Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk – Doradca Techniczno - Handlowy - Przedstawiciel Handlowy – elektrotechnika (praca w terenie)

Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 613

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

  • Osiąganie złożonych celów w zakresie wielkości i zyskowności sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość aparatury niskiego napięcia

  • Umiejętność czytania (interpretacji) projektów rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji/zakładów przemysłowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość budowy i produkcji rozdzielnic niskiego napięcia

  • Kontakty na rynku inwestycyjnym

To oferujemy

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

  • Komputer, telefon komórkowy

  • Pracę nad ciekawymi projektami w branży

  • Stabilizację zawodową w międzynarodowym koncernie

  • Samochód służbowy po udanym okresie próbnym

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie usług turystycznych

Schrack Technik Polska Sp. z o.o. renomowana firma z branży elektrycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane naszą ofertą i spełniające przedstawione wymagania prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem.