Oferta pracy

Elektryk Dyżurny

PERN S.A.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego prowadzenia procesu technologicznego w zakresie eksploatacji oraz obsługi maszyn i urządzeń elektroenergetycznych,

  • wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem do rozruchu i zatrzymaniem obsługiwanych maszyn, urządzeń, instalacji technologicznych i zasilających

  • bieżące monitorowanie stanu i konserwacja obiektów energetycznych oraz pracy maszyn, urządzeń i aparatury elektroenergetycznej,

  • odczytywanie, rejestrowanie, regulowanie oraz raportowanie parametrów pracy maszyn, urządzeń i aparatury elektroenergetycznej,

  • przygotowywanie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie elektryczne,

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe,

  • znajomość budowy oraz obsługi urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych,

  • świadectwo kwalifikacyjne E grupa I pkt 2, 3, 7, 9, 10 i grupa II pkt 6, 8,10,

  • MS Office na poziomie min. podstawowym.

To oferujemy

  • równoważny czas pracy.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • spotkania integracyjne

    • program emerytalny

    • konkursy pracownicze

    • świadczenia świąteczne

    • pakiet socjalny

    PERN S.A.

    Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

    Przewiń do profilu firmy