Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk – Dział Utrzymania Ruchu

TREND GROUPO firmie

  • Szydłowiec

    Szydłowiec, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie napraw, usuwanie awarii i uszkodzeń maszyn,

  • montaż i uruchomianie nowych maszyn i urządzeń,

  • prewencyjne zapobiegające awariom,

  • optymalizowanie parametrów ustawień maszyn,

  • uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (technik elektryk),

  • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych,

  • podstawowa znajomość zagadnień automatyki przemysłowej,

  • gotowość do pracy w systemie ciągłym ( tzw. "IV brygadówka"),

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej,

  • uprawnienie SEP do 1 kV.

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • stabilność zatrudnienia, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń,

  • rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań,

  • możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.

TREND GROUP

Renomowany producent wysokiej jakości produktów szklanych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk – Dział Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy