Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk działu Utrzymania Ruchu

Mecalux Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • usuwanie bieżących awarii,

  • prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych,

  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań,

  • wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nasze wymagania

  • masz wiedzę z zakresu przemysłowych instalacji rozdzielczych i oświetleniowych,

  • masz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności wzbogacone o system premiowy,

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i uzyskania dodatkowych uprawnień,

  • stały kontakt z nowoczesnymi technologiami,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Mecalux Sp. z o.o.

Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy składowanie. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Czy masz wiedzę z zakresu zagadnień mechaniki przemysłowej?

Chcesz pracować na samodzielnym stanowisku?

Pragniesz pracować w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z blisko 50 letnią tradycją na rynku systemów składowania?

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Jesteś dla nas Kandydatem IDEALNYM! Czekamy na Twoją aplikację.

Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku aplikuj lub na adres pocztowy: Mecalux Sp. z o.o. ul. Wyczółkowskiego 125, 44-109 Gliwice.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.