Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk działu utrzymania ruchu

  • Grójec, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o.

    Prężnie rozwijająca się grupa producentów owoców i warzyw posiadająca nowoczesne zaplecze maszynowe

    w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grójec
    Opis stanowiska:
    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn produkcyjnych
    • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
    • Realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń
    • Kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych, fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych
    • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii
    • Utrzymane sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym
    Wymagania:
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • Wykształcenie techniczne min. średnie
    • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i nadzoru maszyn i urządzeń-mile widziane.
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętności obsługi komputera, znajomość pakietu Office
    • Wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego, dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Europejskie Centrum Owocowe Sp. z. o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Na uboczu 2/53 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Na Uboczu 2/53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.