Logo Pracuj.pl

Elektryk

IT OUTSOURCING ANNA MIECHOWIAKO firmie

umowa zlecenie
8 000–14 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
10 000–14 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Oława, Polkowice, Strzelin, Środa Śląska, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • okablowanie oraz montaż szaf sterowniczych
  • montaż rozdzielni
  • instalacje elektryczne
  • praca wg planów

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • język angielski lub niemiecki na poziomie pozwalającym się dogadać
  • gotowość do wyjazdu do Niemiec
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • wiedza oraz doświadczenie z zakresu elektryki (oczekiwane ważne SEP)
  • samodzielność w wykonywaniu pracy
  • chęć uczenia się nowych rzeczy
  • dyspozycyjność
  • estetyka pracy
  • lojalność
  • uczciwość

To oferujemy

  • pracę w dobrej, miłej atmosferze
  • umowę zlecenie z odprowadzeniem składki emerytalnej, rentownej i zdrowotnej
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania, wiedzy oraz doświadczenia
  • praca na terenie Niemiec
  • możliwość rozwoju

IT OUTSOURCING ANNA MIECHOWIAK

Nasza firma istnieje już od 2014 roku. Od tego roku powstała nasza nowa marka BENG24.pl. Marka ta zajmuje się realizacją instalacji elektrycznych w każdego rodzaju obiektach prywatnych i przemysłowych. Wynajmujemy nasze brygady elektryków na godziny do firm w całej Polsce. Naszą dewizą jest dokładność, wiedza i doświadczenie.

Elektryk, Dzierżoniów