Oferta pracy

Elektryk - Elektroautomatyk - Elektromonter

"PGKiM" Sp. z o.o.O firmie

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Spółka świadcząca usługi w zakresie: poboru, uzdatniania, dostarczania wody, oczyszczania ścieków, wytwarzania ciepła i administrowania nieruchomościami zatrudni pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • kontrola, montaż, konserwacja, naprawa, remonty urządzeń i aparatury kontrolno-pomiarowej oraz sterowania i automatyki;
  • obsługa, konserwacja oraz naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych do 15 kV.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe elektryczne;
  • aktualne uprawnienia energetyczne SEP 1 kV-15kV - możliwość doszkolenia;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki maszynowej;
  • znajomość działania urządzeń sterowania i automatyki;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, sterowania i automatyki;
  • samodzielność i komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • szkolenia zawodowe;
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania albo składanie/przesyłanie aplikacji na adres spółki: "PGKiM" Sp. z o. o., ul. 1 Maja 28/30, 95-070 Aleksandrów Łódzki

do dnia 05.10.2020 r.

www.pgkimal.pl

tel. 42 712 49 25

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy