Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk / Elektroautomatyk Okrętowy

Elektro-Plus Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Bolesława Krzywoustego 4

Chylonia

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Analiza działania maszyn i urządzeń okrętowych

  • Diagnozowanie przyczyn przestojów i awarii systemów

  • Wykonywanie pomiarów oraz weryfikacja działania urządzeń elektrycznych

  • Praca na terenie stoczni, na statkach lub na hali produkcyjnej

  • Krótkookresowe krajowe i zagraniczne wyjazdy serwisowe

  • Montaż instalacji elektrycznych na podstawie otrzymanych schematów

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń, usuwanie awarii

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży elektrycznej

  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych

  • Znajomość i zainteresowanie zagadnieniami związanymi z napędami i sterowaniem elektrycznym

  • Zdolności manualne, umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w grupie

  • Chęć rozwoju zawodowego w branży elektrycznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od posiadanych kompetencji

  • Pracę w godzinach 7-15

  • Ciekawą pracę w niedużym i zgranym zespole, brak monotonii

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stałego rozwoju (bogaty pakiet szkoleń)

  • Pakiet socjalny (premie, świadczenia urlopowe, opiekę medyczną PZU)

O nas

Firma Elektro-Plus jest firmą serwisową działającą głównie w branży morskiej, wliczając w to sektory offshore, oil and gas, wind support.

Zakres prac obejmuje prace elektryczne na statkach rybackich, jednostkach wojskowych, tankowcach oraz innych.