Ta oferta pracy jest nieaktualna od 287 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk / Elektromechanik / Automatyk

  • Duninowo (pow. słupski), pomorskie
  • Specjalista
  • 08.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polsko - norweską spółką, w branży przetwórstwa rybnego. Głównym produktem firmy Morpol jest wędzony łosoś, w którym firma jest liderem na rynku światowym. Odbiorcami naszych produktów są Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone. Duże zaangażowanie oraz ciągłe doskonalenie sprawiło, że jesteśmy liderem w branży.

    Miejsce pracy: Duninowo (pow. słupski)
    EEA/01/07/2017

    Zadania:

    • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń w tym bieżąca obsługa i nadzór,
    • podłączenie urządzeń i maszyn do sieci elektrycznej oraz ustalenie i utrzymanie zadanych parametrów pracy urządzeń,
    • zapewnienie bezpiecznej pracy, właściwego stanu technicznego oraz wydajności urządzeń i maszyn produkcyjnych,
    • uczestnictwo w akcjach likwidacji awarii oraz usuwanie ich skutków na teranie zakładu,
    • wykonywanie bieżących napraw, przeglądów technicznych oraz przeglądów prewencyjnych w maszynach i urządzeniach zgodnie z przyjętych harmonogramem.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe o profilu elektrycznym lub elektromechanicznym
    • uprawnienia SEP do 1 kV, a także umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • wiedza teoretyczna i praktyczna na temat funkcjonowania urządzeń mechanizmów,
    • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i eksploatacyjnych,
    • gotowość do dalszego rozwoju i zdobywanie doświadczeń w obszarze maszyn i urządzeń przemysłowych,
    • podstawowa znajomość elementów automatyki, sterowniki PLC, falowniki
    • mile widziana praktyczna znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o u gruntowanej pozycji na rynku
    • wyzwania i możliwość spełnienia swoich zawodowych ambicji
    • międzynarodowe środowisko pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • udział w szkoleniach specjalistycznych
    • szeroki pakiet świadczeń socjalnych
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    Kandydatów prosimy o kontakt tel. pod nr (59) 814 38 46 lub mailowy kadry@morpol.com z dopiskiem nazwy stanowiska.

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Grupa MORPOL SA z siedzibą w Ustka 76-270, Duninowo 39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.