Elektryk/Elektromechanik

COLIANO firmie

  • Srebrna 22, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

COLIAN

Srebrna 22

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zabezpieczenie pełnego i nieprzerwanego ruchu instalacji i urządzeń produkcyjnych,

  • Konserwacja i naprawa instalacji i urządzeń energetycznych,

  • Instalowanie nowych urządzeń i wykonywanie niezbędnych instalacji,

  • Udział w utrzymaniu systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności,

  • Udzielanie pracownikom produkcyjnym instruktażu odnośnie prawidłowej eksploatacji nowo zamontowanych maszyn i urządzeń,

  • Dbałość o zachowanie warunków BHP i PPOŻ.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia o kierunku: elektryk, elektronik itp.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (A1),

  • Dobra organizacja własnej pracy,

  • Umiejętności pracy zespołowej,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w zespole specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

COLIAN

Colian to dynamicznie rozwijająca się polska grupa kapitałowa, specjalizująca się w produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży artykułów spożywczych. Funkcjonujemy w obrębie trzech dywizji biznesowych: słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów. Na nasze portfolio składają się znane, lubiane marki: Solidarność, Goplana, Grześki, Familijne, Jeżyki, Jutrzenka,

Akuku!, Appetita, Siesta, Hellena. Zatrudniamy obecnie około 2600 pracowników na terenie całej Polski

Przewiń do profilu firmy