Elektryk/ Elektromechanik

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Czempiń

    Czempiń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie protokołów pomiarów elektrycznych oddawanych do użytkowania instalacji,

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw urządzeń według ustalonych harmonogramów,

  • współpraca z innymi działami mającymi wpływ na poprawne funkcjonowanie urządzeń.

Wymagania pracodawcy

  • wyobraźnia techniczna i umiejętności manualne,

  • podstawowe uprawnienia elektryczne,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy