Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromechanik

Leadec Sp. z o. o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Serwisowanie maszyn, urządzeń i instalacji,

  • Instalacja urządzeń łącznie z siecią zasilającą,

  • Dokonywanie przeglądów maszyn,

  • Analiza i zapobieganie awariom.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia elektryczne G1E do 1 kV,

  • Doświadczenie na stanowisku elektryk lub elektromechanik,

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych, rysunków technicznych, dokumentacji technicznej itp.,

  • Zdolności manualne,

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne G1E pow. 1kV,

  • Uprawnienia G2E,

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • Uprawnienia do obsługi wózków platformowych/widłowych, zwyżek.

To oferujemy

  • Interesującą pracę na trenie zakładów motoryzacyjnych OPEL Gliwice i PSA Tychy,

  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Bezterminową umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, po 9 miesiącach zatrudnienia.

  • Pakiety socjalne, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej i wiele więcej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Leadec Sp. z o. o.

Leadec Sp. z o. o. w Polsce, jest przedsiębiorstwem należącym do niemieckiej grupy Leadec. Z ponad 200 oddziałami na całym świecie i prawie 18 000 pracownikami, Leadec jest jednym z wiodących dostawców usług technicznych dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Osobom, które dołączą do naszego zespołu, oferujemy interesującą i samodzielną pracę, szkolenia, wymianę doświadczeń, możliwość rozwoju oraz wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną aplikacji zawierających CV i list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj w tytule MECHANIK.