Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk/ Elektromechanik maszyn i urządzeń

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Elektryk/ Elektromechanik maszyn i urządzeńNumer ref.: EE/05/2021/PLO/AZ

Zadania:

  • Przeprowadzanie rutynowych, planowych przeglądów prewencyjnych zgodnie z harmonogramem,
  • Zapewnienie wymiany naprawianych urządzeń i instalacji stałych,
  • Identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i usuwanie awarii systemowych,
  • Wypełnianie odpowiedniej dokumentacji związanej z urządzeniami i instalacjami stałymi dla każdej zmiany i utrzymywanie wszystkich plików,
  • Identyfikowanie części zamiennych, określanie pilności zapotrzebowania oraz współpraca z działem zakupów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie energetyczne, elektryczne lub elektromechaniczne,
  • Uprawnienia E - G1,
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku elektryka, elektronika lub automatyka w branży remontowej – najlepiej energetycznej, min. 2 lata,
  • Znajomość branży energetycznej będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Miejsce pracy: Olsztyn

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy odnośnik:

Ogłoszenie archiwalne