Oferta pracy

Elektryk - Elektromechanik

GUMOTIV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Inwestorów 11

Wojsław

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych maszyn i urządzeń,

  • bieżące naprawy, konserwacja i serwis urządzeń,

  • regularne przeglądy maszyn, urządzeń i instalacji, utrzymanie ich właściwego stanu technicznego,

  • prace kontrolne i dokonywanie pomiarów elektrycznych,

  • udział w procesach uruchamiania instalacji, rozruchu nowych maszyn i urządzeń elektrycznych,

  • zaangażowanie w ciągłe ulepszanie procesów,

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym 6-14; 14-22.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych,

  • umiejętność diagnozy i naprawy maszyn i instalacji elektrycznych poparta praktycznym doświadczeniem,

  • umiejętność pracy zespołowej, obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • zatrudnienie bezpośrednie (nie przez agencję),

  • nowy zakład produkcyjny i komfortowe zaplecze socjalne,

  • dłuższa przerwa śniadaniowa (30 min / 8h pracy),

  • strzeżony parking dla pracowników,

  • brak sezonowości - stabilna praca.

Firma GUMOTIV specjalizuje się w produkcji wyrobów z gumy i silikonu formowanych metodą wtrysku. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, gdzie na powierzchni 10.000 m2 zatrudnionych jest ponad 200 pracowników.

Ponad 60 lat doświadczeń w przetwórstwie mieszanek gumowych ugruntowały pozycję firmy jako solidnego dostawcę wysokiej jakości wyrobów. Nasze wyroby mają szerokie zastosowanie w branży instalacyjnej, sanitarnej, gazowej i AGD.

Przewiń do profilu firmy