Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk/ Elektromechanik samochodowy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    top

    Arpol Motor Company Sp. z o.o. Lider branży motoryzacyjnej w regionie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • diagnoza i naprawa instalacji elektrycznych i elektronicznych,
    • diagnoza i naprawa pojazdów serwisowych,
    • przeprowadzanie diagnostyki komputerowej,
    • doposażenie pojazdów w haki, alarmy, czujniki parkowania i dodatkowe oświetlenie.

    Wymagania:

    • doświadczenie w zawodzie elektromechanika lub elektryka samochodowego,
    • zaangażowanie w pracę oraz chęć rozwijania umiejętności zawodowych,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – motywujący system premiowy,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    Aplikację prosimy składać, klikając na przycisk Aplikuj teraz! na dole ogłoszenia
    Zgodnie z nowym rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arpol Motor Company Sp. z o.o.. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym.

    Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w Arpol Motor Company Sp. z o. o.. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności pod adresem: https://www.arpol.com.pl/