Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Elektromechanik Utrzymania Ruchu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki na stanowisku:

    • diagnozowanie oraz usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń
    • serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym i elektrycznym
    • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem
    • działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom

    Wymagania

    • wykształcenie techniczne
    • uprawnienia elektryczne do 1kV
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
    • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku elektryka / elektromechanika
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunek techniczny)
    • mile widziane uprawnienia spawalnicze

    Oferta

    • praca od zaraz
    • jednozmianowy system czasu pracy (7.00 – 15.00)
    • szkolenia wdrożeniowe
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • prywatne ubezpieczenie medyczne

    Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Odpowiemy tylko na wybrane oferty.