Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. Sp. j.

Wyzwolenia 54

Wykroty (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności technicznej i zapewnienie ciągłości produkcyjnej zakładu,

  • usuwanie awarii, przeprowadzanie remontów i przeglądów,

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektryka, elektromechanika, mechanika),

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunków technicznych, schematów elektrycznych),

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryka,

  • miele widziane aktualne uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (min. płaca zasadnicza 3.700 plus dodatki ok. 22%, przy dużym doświadczeniu możliwość negocjacji płacy zasadniczej)

  • umowa o pracę (pełny etat)

  • praca w systemie zmianowym

  • praca w stabilnej firmie

  • bezpłatne dojazdy do pracy m.in. z Bolesławca, Zgorzelca, Iłowej, Lubania, Pieńska

  • dofinansowanie do posiłków w zakładowej kantynie

  • bezpłatne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie do posiłków

Drukarnia w Wykrotach, jedna z największych i najnowocześniejszych drukarni w Europie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk-elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Drukarnia znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Wykrotach (gmina Nowogrodziec).

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

CV prosimy przesyłać na adres:

Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. Sp. j. Wykroty

ul. Wyzwolenia 54,

59-730 Nowogrodziec

lub poprzez przycisk aplikowania

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.