Elektryk - elektromonter (bez znajomości języka niemieckiego)

ELAMO firmie

10 000–14 000
brutto / mies.
  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych na terenie Niemiec.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (7 000-10 000 PLN netto),
  • Zakwaterowanie,
  • Samochód służbowy,
  • Narzędzia,
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów,
  • Organizacja wyjazdu w dwuosobowym zespole.

Firma Elam Dariusz Jarmoc posiada ugruntowaną pozycję rynkową i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji elektrycznych na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Norwegii i Szwecji.

Elektryk - elektromonter (bez znajomości języka niemieckiego), Niemcy