Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk – Elektromonter

JATO SERWIS ALEKSANDER THEISSO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Nasza firma zajmuje się elektroniką oraz automatyką przemysłową.Działamy na rynku od ponad 10 lat.  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • Montaż aparatury, osprzętu elektrycznego
  • Sprawdzanie, testowanie i uruchamianie wykonywanych instalacji
  • Budowa oraz serwis nowatorskich urządzeń i maszyn

 Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Uprawnienia energetyczne do 1kV lub chęć podjęcia szkolenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć poszerzania swoich umiejętności technicznych;
  • Dyspozycyjność i dokładność w wykonywaniu pracy

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Gwarantujemy dobre warunki i atmosferę pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne