Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Elektromonter

  • Czechowice-Dziedzice, Lędziny, Jaworzno, śląskie
  • Specjalista
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wchodzący w skład Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Ośrodek Pomiarów i Automatyki od ponad 40 lat specjalizuje się w wykonywaniu badań i pomiarów urządzeń oraz sieci elektroenergetycznych.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, Jaworzno, Lędziny

    Opis stanowiska:

    • realizacja projektów w dziedzinie elektryki:
      • przeprowadzanie przeglądów okresowych sieci, urządzeń i aparatury elektrycznej niskiego i średniego napięcia
      • montaż obiektowy, uruchomienie, prace kontrolno-pomiarowe, aż do wdrożenia zaprojektowanego systemu

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne o specjalności elektryk
    • wiedza z zakresu elektryki
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi
    • wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem
    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów wdrożeniowych
    • umiejętność pracy w grupie i współpracy przy projektach
    • odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stała praca w stabilnej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
    • przyjazna atmosfera pracy

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule za pomocą przycisku aplikowania.

    Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.
    43-143 Lędziny, Lędzińska 8

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97."

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.